build your own site for free
Mobirise

KABİN FİLTRELERİ

Şehirlerde hava, sağlığa zararlı gazların yanında, büyük miktarlarda toz, polen, kurum ve diğer partiküller içermektedir. Gittikçe daha fazla sayıda insan alerjilerden rahatsız olmaktadır ve klima ve kabin filtrelerinin önemini anlamaktadırlar. Sonuç olarak, gitgide daha çok araç, fabrikadan kabin filtreleri takılmış hazır olarak çıkmaktadırlar.
Büyüyen pazar: Kabin filtreleri
Almanya’da, her gün 10.000 araca bir standart olarak kabin filtresi takılmaktadır ve bu trend artmaktadır. Orijinal MANN-FILTER kabin filtreleri, araç üreticileri tarafından çok beğenilmektedir.
MANN-FILTER kabin filtreleri, hemen hemen tüm polen ve diğer istenmeyen partikülleri yanında havadan zararlı gazları (adstop® kombi filtreleri) tutarak, araç içinde daha iyi bir ortamın sağlanmasını garanti eder. Bu; alerjilerden, astımdan rahatsız olan kişiler ve çocuklar için özellikle önemlidir.
Yeni filtre malzemesi için sürekli araştırma
MANN-FILTER kabin filtreleri için sürekli olarak filtre malzemesini daha iyileştiriyor ve artan gereksinimleri karşılaması için adapte ediyoruz. Filtre malzemesinin seçimi, daima araç üreticisinin spesifikasyonuna ve araçta kullanılabilecek alana bağlıdır. Sonuç olarak, her uygulama için MANN-FILTER tarafından en iyi filtre malzemesi kullanılmaktadır.
Non-woven: Güvenli malzeme
MANN-FILTER non-woven malzemeler, bir çok küçüm fiberden yapılmıştır. Yapıları, toz ve kurum partiküllerinin güvenilir ve neredeyse tamamen ayrılmasını sağlar. MANN-FILTER non-wowena herhangi bir kimyasal malzeme katılmamaktadır ve kokusuzdur.
MANN-FILTRE kabin filtreleri: Kolay takılma
Zaman ve masraflardan tasarruf: MANN-FILTRE kabin filtrelerinin takılma talimatları
Kabin filtresi, aracın tipine bağlı olarak farklı yerlere takılmaktadır. Bazı durumlarda hatta, yerini bulmak bile zor olmaktadır. MANN-FILTER, detaylı takılma talimatları sayesinde servis yapılırken uygulama desteği sağlamaktadır.
Bu sizin için şu anlama gelmektedir:
• Kolay takılma
• Çabuk çalışması
• Memnun müşteriler
Her tip binek arabası için kabin filtreleri ile birlikte verilen pratik MANN-FILTER takılma talimatları işinizi kolaylaştırmaktadır.
Sizin için avantajları:
• Takılma pozisyonunun tam yeri
• Adım adım açıklama sayesinde çabuk ve kolay takılması
Bu talimatlar ile, zamandan ve paradan kazanırsınız. Filtreyi değiştirmek hem müşteri ve hem de servis için yapılması gerekli işlemdir. Talimatlar ayrıca, CD-ROM olarak da temin edilebilir.
MANN-FILTER kabin filtresi şekilleri
MANN-FILTER kabin filtreleri, klima sistemi için etkin koruma sağlar. Yolcu kompartımanında konforu artırırlar ve sürüş güvenliğini en iyi duruma getirirler. MANNFILTER’dan iki tip kabin filtresi alınabilir:
• Parçacık filtreleri
• Adstop® kombi filtreleri (aktiflenmiş kömür)
parcacikKabin parçacık filtresi
Parçacık Filtreleri
En küçük hacimde olabilecek en yüksek filtreleme performansı
Parçacık filtresi, toz ve polen, dizel kurumu veya lastik tozu gibi parçacıkların aracın içine girmesini önler.
Kullanılabilir yer içinde maksimum olası filtreleme performansını elde edebilmek önemlidir.
MANN-FILTER ile, bu çok açık biçimde gerçekleşmektedir.Özel katlama tekniği sayesinde, gerçek filtreleme alanı, filtrenin ölçüsü değiştirilmeden gerçek filtreleme alanı artırılmaktadır. Laboratuar testleri, toz partikülleri ve polenin %99′a kadarının neredeyse tamamen engellendiğini onaylamaktadır.
MANN-FILTRE adstop® kombi filtre
Aktiflenmiş kömür uzmanı
Parçacık filtresi ile karşılaştırıldığında, MANNFILTER adsotop® kombi filtre ilave bir fonksiyona sahiptir.
Non-wowen içindeki aktiflenmiş kömür tabakası, bir sünger gibi, azot dioksit, yakıtlar ve ozonu, bir insan saçından 10.000 defa daha ince olan gözenekleri içine emer. Kombi filtre sağlıklı kabin ortamını böyle sağlar.
Bu modern filtre, yün-esaslı filtre malzemesi, bir veya daha fazla aktiflenmiş karbon tabakası ve kararlılığı artırmak için bir taşıyıcı ortam içermektedir. En ince zararlı toz parçacıkları dahi verimli olarak tutulmaktadır.

Mobirise

Kabin Filtreleri

Mobirise

Hava Filtreleri

Mobirise

Yakıt Filtreleri

Mobirise

Yağ Filtreleri

Adres

Sanayi Sitesi 11. Blok 46. Sokak No:1 Tuşba/VAN

İletişim

Tel :   +90432 - 223 67 67
          +90432 - 223 42 28
Fax : +90432 - 223 17 21
Email : tekin@tekin.com.tr